Žádost o pomoc a spolupráci při řešení epidemické situace v kraji

Žádost o pomoc a spolupráci při řešení epidemické situace v kraji

Vážení spoluobčané
Dovolte mi, abych se na Vás obrátila s prosbou o pomoc při řešení kritické epidemické situace v našem kraji v oblasti nákazy koronavirem. V současné době se nacházíme v 5. stupni PES a lůžkové kapacity jak standardní, tak intenzivní péče jsou v Plzeňském kraji na hranicích možností. Zdravotní péče je zvládána pouze za maximálního úsilí všech zdravotníků a situace není snadná ani v sociálních službách. Šířící se nákaza zasahuje do mnoha dalších odvětví našeho života.
Krizový štáb Plzeňského kraje na svém mimořádném jednání dne 17. února 2021 přijal usnesení, ve kterém doporučuje důkladně dbát na dodržování opatření s cílem zlepšit současný stav.
Situace v našem kraji není opravdu dobrá, omezující opatření trvají dlouho, je to již rok a nákaza nikam nemizí.
Dodržujme proto všichni tři základní pravidla, nosme roušky nebo respirátory, provádějme pravidelnou desinfekci a neshlukujme se.
Abychom zvládli tuto tíživou situaci, je třeba spolupráce nás všech, ale hlavně každého jednotlivce.

Dbejte prosím všech nařízení vlády a bude-li někdo, hlavně z řad seniorů nebo občané v karanténě, potřebovat pomoc s krizovou situací (nákup potravin, léků, hygienických potřeb apod.), může se obrátit na Obecní úřad v Mladém Smolivci. Stejně tak se můžete obrátit i se žádostí o roušky. Ručně vyrobené máme ještě na úřadě a rádi Vám je doručíme domů.

V pracovní dny jsme na telefonu číslo 371585145 a mimo pracovní dny na mobilu 602175471.
Děkuji a přeji všem klidné dny
Eva Kubová - starostka obce

Leták 3R

Aktuální do: 19.03.2021

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace