Zastupitelstvo obce ve volebním období 2002 - 2006

Seznam zastupitelů a jejich funkcí ve volebním období 2002 - 2006.

Starostka obce Mladý Smolivec Hlinka Václav

Místostarosta obce František Šmolík

Finanční výbor:
Křížová Marie, Krejčík Stanislav, Konvář František

Stavební komise:
Skuhravý František, Dražan Miroslav, Hlinka Václav

Kontrolní výbor:
Zahradníková Anna, Šampalík Josef, Matoušek Josef

Zastupitelé:

Hlinka Václav 15.04.1948 Ml.Smolivec 79 723 364 292
Šmolík František 07.05.1957 Radošice 37 371 597 173
Krejčík Stanislav 17.03.1964 St.Smolivec 112 371 585 455
Křížová Marie 23.11.1957 Budislavice 371 585 146
Konvář František 08.01.1975 Dožice 371 597 464
Dražan Miroslav 04.08.1953 St.Smolivec 371 585 453
Zahradníková Anna 18.01.1948 St.Smolivec 26 371 585 118
Hlinka Václav 18.01.1960 Radošice 69 371 597 389
Matoušek Josef 15.09.1953 St.Smolivec 86 371 585 135
Šampalík Josef 15.08.1945 Dožice 19 371 597 139
Skuhravý František 28.08.1948 St.Smolivec 106 371 585 450
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace