Zastupitelstvo obce ve volebním období 2006 - 2010

Seznam zastupitelů a jejich funkcí ve volebním období 2006 - 2010.

Zastupitelstvo obceStarostka obce Mladý Smolivec Eva Kubová

1. místostarosta obce Slavíček Miroslav
2. místostarosta obce František Šmolík

Finanční výbor:
Šustr Miroslav, Krejčík Stanislav, Šmíd Pavel

Kontrolní výbor:
Spour Jan, Šampalík Josef, Bouše Karel

Stavební komise:
Zahradníkoví Anna, Trhlík František

Zastupitelé:

Bouše Karel 09.03.1963 St.Smolivec 11 721 802 815
Krejčík Stanislav 17.03.1964 St.Smolivec 112 602 466 229
Kubová Eva 03.05.1970 Mladý Smolivec 30 602 175 471
Slavíček Miroslav 10.11.1963 St.Smolivec 76 602 139 168
Spour Jan 18.07.1978 Budislavice 2 724 173 535
Šampalík Josef 15.08.1945 Dožice 19 723 658 104
Šmíd Pavel 28.04.1950 Mladý Smolivec 70 721 055 219
Šmolík František 07.05.1957 Radošice 37 606 822 661
Šustr Miroslav 07.04.1973 Ml.Smolivec 6 724 669 460
Trhlík František 28.7.1974 Ml.Smolivec 17 371 585 333
Zahradníková Anna 18.01.1948 St.Smolivec 26 602 744 526
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace