Zastupitelstvo obce ve volebním období 2010 - 2014

Seznam zastupitelů a jejich funkcí ve volebním období 2010 - 2014.

Zastupitelstvo obce Mladý SmolivecStarostka obce Mladý Smolivec Eva Kubová

Místostarosta obce Spour Jan

Finanční výbor:
Slavíček Miroslav
Šmíd Pavel
Fiala Jan

Kontrolní výbor:
Fiala Václav
Křížová Marie
Krejčí Václav

Stavební komise:
Trhlík František
Hlinka Václav
Krejčík Stanislav

Zastupitelé:

Kubová Eva 03.05.1970 Mladý Smolivec 30 602 175 471
Spour Jan 18.07.1978 Budislavice 2 724 173 535
Fiala Václav 06.11.1972 Radošice 38 728 481 523
Trhlík František 28.07.1974 Mladý Smolivec 17 606 786 741
Hlinka Václav 18.01.1960 Radošice 69 723 370 374
Křížová Marie 23.11.1957 Budislavice 40 606 629 012
Šmíd Pavel 31.10.1973 Mladý Smolivec 70 602 974 800
Slavíček Miroslav 10.11.1963 Starý Smolivec 76 602 139 168
Fiala Jan 01.03.1968 Radošice 41 723 958 164
Krejčí Václav 23.03.1981 Mladý Smolivec 50 774 810 323
Krajčík Stanislav 17.03.1964 Starý Smolivec 112 602 466 229

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace