Malá kopaná v Mladém Smolivci 21. 7. 2018

Mladý Smolivec má za sebou první ročník malé kopané

Turnaj se konal 21. 7. 2018 a poděkování patří všem sponzorům - Obci Mladý Smolivec, paní Simoně Beránkové z hostince v Mladém Smolivci, panu Pavlu Hlinkovi z jídelny ve Hvožďanech a panu Václavu Blažkovi, malířství Davle. Všichni zmínění se aktivně zapojili do příprav turnaje.
Paní Beránková měla u hřiště stánek s občerstvením, které jistě všichni ocenili.
Další sponzor Vašek Blažek se osobně utkal v boji o první a druhé místo. A Pavel s dcerou Pájou vedli řádně tabuli výsledků. A to na základě konečných rozhodnutí hlavního rozhodčího Milana Skuhravého, který měl vše pod kontrolou a řídil celý zápas dle pravidel „FIFA“.
Turnaje se zúčastnily tři domácí týmy Mychal s kapitánem Michalem Krejčím, Dolňáci v čele s kapitánem Vaškem Krejčím a poslední domácí tým Klasouvci s kapitánem Martinem Nezbedou. Dorazil i hostující tým z Davle, a to tým Remal Madrid pod vedením kapitána Vaška Blažka, a z Vrčeně dorazil tým Lopatky s kapitánem Matyášem Flanderou.
Všechny týmy hrály v duchu fair play, a to i vůči jediné ženě v zápase Veronice Krejčové, která byla členkou týmu Dolňáci.
I přesto, že se turnaj hrál poprvé, bylo ihned jasné, že se akce zdaří. Diváci zaplnili „tribunu“ a byli skvělými fanoušky pro všechny týmy. Turnaj byl do samého konce napínavý, a to i přes drobná zranění některých hráčů. Po celodenním zápolení zvítězil domácí tým Mychal. Na druhém místě se umístil hostující tým Remal Madrid, na třetí příčce se umístili Dolňáci, čtvrté místo obsadily Lopatky a na posledním místě se umístili Klausovci.
První tři vítězné týmy si odnesly zasloužené ceny, kterými byly velký sud piva, malý sud piva a věnec špekáčků.
Velké díky patří obci Mladý Smolivec a TJ Starý Smolivec za vypůjčení sportovních pomůcek. Organizátoři i sportovci se i po týdenní rekonvalescenci a ztížené chůzi těší na další ročník. Zároveň doufají, že se další ročníky malé kopané nesejdou s ostatními sportovními akcemi v okolí, jako tomu bylo letos, a turnaje se tak bude moci zúčastnit více týmů i fanoušků.
Malá kopaná v Mladém Smolivci
Malá kopaná v Mladém Smolivci
Malá kopaná v Mladém Smolivci
Malá kopaná v Mladém Smolivci
Malá kopaná v Mladém Smolivci

Autor článku: Pavel Hlinka a Kateřina Marková

Autor fotografií: Pavel Hlinka

Publikováno: 21.07.2018

Aktualizováno: 15.08.2018

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace