Občané Mladosmolivecka pomáhají - prosinec 2019

Občané Mladosmolivecka pomáhají v celorepublikové sbírce

Občané Mladosmolivecka pomáhají
Občané Mladosmolivecka pomáhají

Loňský rok jsme měli možnost zapojit se do celorepublikové sbírky a pomoci tak dětem nejen z Azylových domů, ale všem, které nemají to štěstí vyrůstat v úplných rodinách nebo vyrůstají v Dětských domovech.
Projekt, který má každý rok na starosti Diakonie Českobratrské církve evangelické, se nazývá „Krabice od bot“. Ten znamená, že čím lidé chtějí udělat radost, zabalí do krabice od bot a zabalí tak, aby se dárek mohl dát rovnou pod stromeček.
Když jsem na obec podávala informaci, že se letos do projektu můžeme zapojit, nenapadlo by mě, že se mi dárky, které budu vyzvedávat, nevejdou do auta. Měla jsem velkou radost. Před Vánoci jsem se domluvila s paní ředitelkou Dětského domova v Nepomuku, která byla za dárky moc ráda. Asi 80% dárečků od Vás obdržely právě děti z nepomuckého domova. Dále jsem dárky rozvezla mezi děti mých klientů, kteří to mnohdy nemají jednoduché.
Jsem moc ráda, že se sešlo tolik darů a mohli jsme dětem udělat radost. Je vidět, že v našich obcích máme lidi, kterým není život děti lhostejný, pomáhají, jak se dá. Vždyť ty rozzářené oči dětí stojí za to, nemyslíte ?

Autor článku: Veronika Vonášková

Autor fotografií: Veronika Vonášková

Publikováno: 13.12.2018

Aktualizováno: 22.08.2019

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace