Obec Mladý Smolivec

Dámská jízda aneb Oslava MDŽ trochu jinak

Stalo se již zvykem v naší obci, že si druhou sobotu v březnu dopřejeme, my ženy, trochu toho hýčkání.

V sobotu 9. března 2013 se v Kulturním domě ve Starém Smolivci tradičně rozjela „Dámská jízda aneb Oslava MDŽ trochu jinak“. Na oslavu dorazilo asi 190 žen z našich obcí a malá hrstka mužů, které je přišli doprovodit. Na programu byla módní přehlídka oděvů firmy Takko Fashion a večerních šatů studia Elliter v Blatné, hudební vystoupení Heidi Janků, něco málo soutěží a k volné zábavě hrála skupina Melodion.
Po první části módní přehlídky firmy Takko Fashion vystoupila Heidi Janků, která dokázala během deseti minut zvednout přítomné dámy a patřičně je rozdovádět. Hodinka, kterou nám Heidi věnovala, utekla jako nic a už jsme se zase v klidu posadily a kochaly jsme se překrásnými večerními šaty studia Elliter z Blatné. Celou přehlídku pro nás zajistila paní Strnadová se svými děvčaty z tanečního kroužku z Blatné. Po této části nám zastupitelé, kteří nás celé odpoledne obsluhovali, rozdali růže. Dále následovala volná zábava, která pod vedením hudební skupiny Melodion měla také „grády“. Autobus rozvezl některé ženy po 18 hodině k domovům a ty zbylé v zábavě pokračovaly až do nočních hodin.
Chlebíčky, chuťovky, zákusky, svařáček, kávička a jiné dobroty se podávaly během celého odpoledne a přítomné ženy, věřím, byly spokojené a už se spolu se mnou těší na příští „Dámskou jízdu“.
Děkuji jménem všech přítomných žen všem zastupitelům, kteří se o nás po celé odpoledne a večer starali a dík patří i účinkujícím, realizačnímu a přípravnému týmu.

Autor článku: Kubová E.
Autor fotografií: Blovský V.