Obec Mladý Smolivec

Dožický Velikonoční turnaj v ping - pongu

V Dožicích se 8.4.2012 uskutečnil již třetí ročník Velikonočního turnaje ve stolním tenise.

Velikonoční neděli si v dožickém sále užilo na 26 přihlášených hráčů a hráček této rychlé míčkové bezkontaktní hry. Po obědě ve 13.00 hodin vypuklo hráčské nadšení naplno. Hlavní organizátorka, paní Hošková, připravila tři hráčské stoly, na kterých se střídaly dvojice v mužské i ženské kategorii.
Někdo pojal hru s vážnou tváří, většina zúčastněných se však příjemně bavila nejen hrou, ale i fanděním a zdravým "špičkováním" svých favoritů. Je nutné se i zmínit o sponzorské svačince pro zesláblé či jinak unavené závodníky ve formě výborných karbanátků.
Po dvouhrách přišlo vyvrcholení nedělního odpoledne - smíšené čtyřhry, ve kterých obsazaní spoluhráčů určil los. Opravdu to byl "zlatý hřeb" odpoledne. Odehrané míčky některých závodnic nabíraly neuvěřitelné směry a hlavně výšky, což mělo velký ohlas v publiku. Po vyhodnocení výsledků postupových pavouků přinášíme výsledky jednotlivých kategorií.

Kategorie muži

 1. Solar Pavel
 2. Kovařík Jiří ml.
 3. Šmíro Štefan
 4. Novák Marik
 5. Novák Luděk

Kategorie ženy

 1. Kovaříková Alenka
 2. Beránková Anička
 3. Jindrová Alexandra
 4. Kovaříková Jana

Kategorie smíšené čtyřhry

 1. Hošek Roman + Jindrová Alexandra
 2. Blovský Luděk + Konvář František
 3. Beránková Anička + Vokurka Zdeněk

Ještě před ukončením této povedené akce jsem v zákulisí zaslechl domlouvání termínu na příští rok, takže jestli vše dobře dopadne, máme se v roce 2013 na co těšit.
Pořadatelé děkují sponzorům za poskytnuté ceny pro vítěze a všechny účastníky turnaje.

Autor článku: Blovský L.
Autor fotografií: Blovský L.