Reakce na příspěvek v návštěvní knize

Reagujete na tento příspěvek

Stížnosti občanů na smoliveckou hospodu
Eva Kubová  |  192.168.32.98  |  ou(zavináč)mladysmolivec.cz
03.03.2011  08:18
Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.
Tohle přísloví je určitě i tak trochu otřepaná fráze, ale platí stále. Naposledy si jeho platnost ověřili v mladosmolivecké hospodě. Začíná přituhovat, i když se blíží jaro.
Občasné stížnosti na půlené řízky, chybějící porce gulášů na akcích dobrovolných složek obce, studené klobásy, špinavé záchody, studené radiátory (když venku mrzne) se objevují čím dál častěji. Některé složky si akce ve Smolivci pořádají raději sami.
Návštěvníci a štamgasti občas remcají, ale do hospody chodí dál. I když už ne všichni. Třeba takový velice dobrý zákazník, určitě jeden z hlavních štamgastů V. Š. už štamgastem smolivecké hospody není. A proč? Protože se paní hostinská přepočítala a nebo šidí????
Jak to doopravdy bylo, ví jen oni dva, ale co víme všichni je, že to není dobře. Vždyť tam, kde nevládne důvěra, teplo, pořádek a vlídno - není radno chodit….
Což jsou potom platné pohřby a předstírané slzy, když v hospodě chybí bavič a už se to nedá vrátit…..

Tučné položky jsou povinné.
Návštěvní kniha je moderována.
Text obsahu nesmí obsahovat odkazy, chcete-li sdělit ostatním adresu nějaké stránky vepište ho do testu formou www.xxxxx.xx. Zadávaný email je chráněn proti spamu.

Jméno:
E-mail:
Název příspěvku:
Doplňte výsledek 6 + 3 =
Text příspěvku:
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace