Obec Mladý Smolivec

Nohejbalový turnaj v Dožicích

Již II. ročník této míčové hry se uskutečnil 5.7.2013 na hřišti v Dožicích.

V pátek ráno se na dožické hřiště sjelo více jak 50 vyznavačů nohejbalu. Někteří jako diváci, někteří jako hráči. Přihlásilo se 10 týmů, které se během dne utkaly v nelítostných soubojích u sítě.
Hlavní organizátorky - Beránková A. a Kovaříková A. při úvodním nástupu pozdravily přítomné, upřesnily pravidla a popřály mnoho sportovních úspěchů. V tu dobu přestalo pršet a hráči se doslova po hlavě vrhli do soubojů. Drobné neshody na hřišti se řešily v rámci fair-play, drobná poranění byla ošetřena náplastí či obinadlem. Pro hráče byly, kromě hezkých věcných cen, připraveny grilované kuřecí stehna. Na těch si samozřejmě pochutnali nejen hráči, ale v podstatě všichni přítomní. Kompletní bezproblémový občerstvovací servis měl na starosti šenkýř z místního hostince U Simči.
Turnaj se přes semifinále přehoupl do závěrečných bojů o medaile. Boj o třetí a následný boj o první místo byl vyvrcholením dožického sportovního dne. Diplomy a ceny byly připravené pro všechny soutěžící, což jistě zvedlo atraktivitu tohoto dožického turnaje.

Pořadí jednotlivých týmů:

  1. Ozzo tým
  2. Přizdisráči
  3. Božetěch
  4. Rychlá rota
  5. Snajpři
  6. Bukkake
  7. Napič
  8. Hos - pic
  9. Keine name
  10. Jahodový jam

Autor článku: Blovský L.
Autor fotografií: Blovský L.