Obec Mladý Smolivec

Oslava MDŽ ve Starém Smolivci

Letošní oslava proběhla 10.3.2012 opět v KD Na zámečku ve Starém Smolivci.

Oslavy MDŽ ve Starém Smolivci si za posledních několik let vytvořily velmi dobré jméno. Výjimkou nebyl ani letošní rok, kdy se zaplnil znovu celý sál. Akci pořádal Obecní úřad Mladý Smolivec a již tradičně mužská část Zastupitelstva obsluhovala dámskou společnost. Kromě vyzdobeného sálu čekalo na oslavenkyně občerstvení. Chlebíčky, chuťovky, zákusky, káva ale i "svařáček" byly opravdu dobré.
V úvodu starostka obce, Eva Kubová, přivítala všechny hosty a popřála příjemnou zábavu. Následovalo vystoupení dětí z MŠ ve Starém Smolivci. To sklidilo velký potlesk, ostatně tak jako zábavné povídání s hercem a bavičem Bohumilem Kleplem. Na konec oficiální části dostaly přítomné ženy růžičku s přáním všeho nejlepšího.
Další část programu byla vyhrazena hudební produkci skupiny Minimax. Podle potlesku a plného parketu se jistě trefila do vkusu všech věkových kategorií. Dokonce i plánovaný odjezd autobusu byl posunutý! Volná zábava pokračovala do 22 hodin, kdy byl slavnostní večer ukončen.
A na závěr? Je opravdu příjemné vědět, že Obecní úřad chce a pořádá takovouto akci a že zastupitelé dokáží věnovat svůj volný čas ostatním občanům i zábavnou formou.

Autor článku: Blovský L.
Autor fotografií: Blovský V.