Obec Mladý Smolivec

Premiéra filmu „Koumáci: Poslední kapka“ v Budislavicích 15.2.2020

Již potřetí se nám naskytla příležitost vidět snímek z dílny budislavických šikulů a to v sobotu 15.2.2020.

V tento velký den proběhlo totiž promítání již třetího dílu filmové série, tentokrát nesoucí název „Koumáci: Poslední kapka“. No a vše vypuklo ve velkém sále v budislavické hospůdce U Křížů, v 18:00 hodin. Po zaplacení dobrovolného vstupného, obdržení vstupenky a průvodce všemi natočenými filmy a pohodlném usazení na připravené židle, nás čekalo necelých 64 minut napětí a zábavy.
Nejprve nám tvůrci připomněli, že bychom měli vypnout své mobilní telefony, aby náš zážitek nebyl ničím narušen. Dále nám bylo připomenuto, co se událo v předchozích filmech, abychom měli ucelenou dějovou linii. V novém filmu tentokráte hraje o trochu více postav, než tomu bylo ve snímcích předešlých a samotný děj to tak dělá ještě poutavějším. Film byl napínavý od začátku až do samého konce, byl také protkán humornými scénkami, které pobavily všechny v sále.
Po skončení filmu následoval hromový potlesk, přípitek s režisérem, herci a ostatními přítomnými a navíc bylo pro všechny přítomné připraveno malé pohoštění. Dokonce to tvůrci filmu měli natolik promyšlené, že na serveru YouTube byl film spuštěn ve stejnou dobu, jako byla promítána premiéra. Troufnu si říct, že film „Koumáci: Poslední kapka“ je natolik dobrý, že by mohl konkurovat leckterému snímku z české kinematografie. Věřím, že se brzy sejdeme na premiéře čtvrtého filmu z dílny budislavických šikulů.
Film můžete zhlédnout na: https://www.youtube.com/watch?v=NPstv4lOjaY&t=6s

Autor článku: Karolína Černá
Autor fotografií: Karolína Černá