Obec Mladý Smolivec

Turnaj starších žáků a žaček ve Starém Smolivci

V neděli 24. 6. 2012 se ve Starém Smolivci konal turnaj starších žáků a žaček.

Už v dopoledních hodinách se našli tací, kteří se turnaje nemohli dočkat. V 13 hodin to všechno vypuklo. Turnaje se zúčastnili žáci z Kasejovic, Bělčic, Smolivce a žačky z Viktorie Plzeň. Scházelo se čím dál více lidí.Turnaj zahájili žáci z Kasejovic proti žačkám z Viktorie Plzeň. Holek se sešlo pouze devět, ale po dohodě se Smolivcem si půjčovaly Sáru Juračkovou. I když jich bylo méně než kasejovických, vyhrály 2:0. Poté následovaly další zápasy. Poslední sehrály holky proti žákům ze Smolivce.

Celé odpoledne uběhlo jako voda a výsledky byly sečteny. Po těžkých bojích se na prvním místě umístili žáci ze Starého Smolivce. Druhé místo obsadily žačky z Viktorie Plzeň. Na třetím místě skončily Kasejovice a na čtvrtém Bělčice. Po velmi vydařeném odpoledni následovalo předání cen a volná zábava. Vyhlašoval se nejlepší hráč, kterým se zaslouženě stala Sára Juračková, nejlepší střelec, toho vybojoval Karel Bouše s pěti zásahy a nejlepším brankařem se stala Lenka Junková z Viktorie Plzeň.

Po předání cen následovalo občerstvení a posezení. Někteří se rozutekli za svoji zábavou, jiní zůstali i déle, než plánovali. Celý turnaj se velice povedl. Je škoda, že ve Smolivci končí žákovský fotbal, protože se mohlo pořádat takovýchto akcí více. Poděkování patří všem trenérům týmů, rozhodčímu, ale i všem pořadatelům této akce a hlavně fanouškům, kteří fandili v každé situaci. Děkujeme!!

Autor článku: Michaela Nesvedová