Připravili jsme pro vás nové webové stránky.

Tři králové z Radošic 2025

Tři králové z Radošic 2025

Obec Radošice opět přivítala v pondělí 6.ledna Tři krále s kasičkou na krku, když jsme jim co otevřeli, a vyslechli si od nich požehnání v podání písně ,,My tři králové ….’’

a poté se nám podepsali na dveře i na vrata svými iniciály K+M+B, jim mohli opět přispět na dobrou věc pro ,, Nadační fond SVĚTLUŠKA ,,. Moc jim děkujeme za návštěvu.

Autor článku: Vávrová S.

Datum vložení: 6. 1. 2025 8:00
Autor: Správce Webu

Aktuálně

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie