Obec Mladý Smolivec

Divadelní představení spolku BUMLSTAR

Během předposledního zářijového víkendu zaznamenaly teploměry ve Starém Smolivci enormní teploty – byla tam zima jako v ruské pohádce.

V pátek 22. 9. 2023 a v sobotu 23. 9. 2023 se totiž konečně uskutečnila odložená představení místního divadelního spolku BUMLSTAR. A na programu bylo představení „Mrazík“.

Diváci si mohli vybrat rovnou ze tří termínu – v pátek od 19:00 hodin, v sobotu od 15:00 hodin a dále v sobotu od 18:00 hodin. Místo na jednotlivá představení bylo třeba si dopředu zarezervovat. Pro diváky bylo vždy připraveno 100 míst a celkem si tento netradičně tradiční kulturní zážitek nenechalo ujít okolo 200 diváků (jedná se o součet za všechna 3 představení).

Musím říct, že jsme se nasmáli, až běda, jedna „hláška“ střídala druhou. Zkrátka jedno oko nezůstalo suché (od smíchu samozřejmě). Kdo neviděl, neuvěří, jaké herecké talenty naše obec skrývá. No, snad mluvím za všechny přítomné diváky, když dodám, že se rozhodně těšíme na další představení v podání našeho spolku BUMLSTAR. Děkujeme za skvělý zážitek.

Autor článku: Karolína Černá
Autor fotografií: Markéta Kubová