Obec Mladý Smolivec

Druhý ročník pokoření lávky ve Starém Smolivci 16. 7. 2022

Nejprve to začalo, jako rychlo akce při nultém ročníku, letošní ročník, který se konal 16. 7. 2022, byl důkazem toho, že lidem v okolí se akce zalíbila a každý rok se přijdou podívat, a proto to děláme, aby se lidé sešli, pobavili se. V téhle době je to potřeba.

Vše začalo v 15:00. Velkým překvapením bylo, že jsme letos mohli vidět celkem 18 závodníků na kole, což je, myslím, krásné číslo. Jako každý rok, nechybělo občerstvení v podobě točeného piva, malinovky. Hlad jsme zahnali klobásou a naši nejmenší si pochutnali na ovocném pendreku.

Objevili se tady i neznámé tváře, jak jsme se dozvěděli, parta mladíků unesla budoucího ženicha a uspořádala mu rozlučku se svobodou. Myslím, že na tuto rozlučku jen tak nezapomene. Nejen, že si zazávodil, vyhrál třetí místo v přejezdu lávky, ale i svobodu dostatečně zapil a tak to má být. Hoši nám večer sdělili, že se jim u nás moc líbí.  Příští rok přijedou zas J.

Po celou dobu, ať už na jednotlivce nebo dvojice v kolečku byla parádní podívaná, bylo se na co koukat a o zábavu bylo postaráno.

Jak nakonec letošní sranda mač dopadl?

Kategorie jednotlivec na kole:

1. místo – Jirka Krejčík

2. místo – Tomáš Nesveda

3. místo – Milan Kotes

Kategorie dvojic v kolci:

1. místo – Eliška Kubová a Standa Krejčík

2. místo – Tomáš Regner a Juan

3. místo – Míša Nesvedová a Jirka Krejčík

Soutěžící si odnesli krásné ceny a hlavně nezapomenutelný zážitek.

Když akce skončila, vše jsme poklidili, abychom mohli pokračovat a zhodnotit akci na místním hřišti, kde hrála reprodukovaná hudba.

Jsme rádi, že vyšlo počasí, závodníci zůstali vcelku.

Děkujeme Obci Mladý Smolivec za sponzorské dary, umožnění akce a posekání placu okolo rybníka. Petrovi Šmejkalovi děkujeme za zachycení akce v podobě fotografií.

Autor článku: Veronika Vonášková
Autor fotografií: Petr Šmejkal