Obec Mladý Smolivec

Jak vidí týmy Hry bez hranic 2011

Letošní ročník Her bez Hranic, které tentokrát pořádá obec Mladý Smolivec, se blíží.

Požádali jsme jednotlivé týmy, aby zodpověděli několik otázek:

 1. Těšíte se na hry do Smolivce? Co si myslíte, že si na Vás pořadatelé ve Smolivci připraví?
 2. Jaké očekáváte umístění Vašeho týmu v letošním ročníku?
 3. Pořadatelská perioda se chýlí ke konci, příští rok by měl proběhnout poslední ročník Her bez hranic. Chcete, aby hry pokračovaly a začalo vše nanovo?

Odpovědi KASEJOVICE:

 1. Do Smolivce se samozřejmě těšíme, protože se sejde zase ta správná parta lidí kolem Her bez hranic a bude sranda. Raději moc nemyslíme, protože od  pořadatelů čekáme spíš záludnosti viz disciplína „Není kráva jako kráva u nás v JZD“. 
 2. O umístění se moc nebojíme, protože víme, že do šestého místa to dáme.
 3. Vzhledem k tomu, že první ročník začínal právě v Kasejovicích a máme tak k Hrám bez hranic tak trochu mateřský vztah, určitě jsme pro pokračování.

Odpovědi CHANOVICE:

 1. Do Smolivce se samozřejmě těšíme. Od pořadatelů očekáváme kvalitní obsazení stánků s chutným  občerstvením, s rychlou obsluhou, studeným kvalitním pivem a vůbec všeobecnou pohodu.
 2. V letošním ročníku je jisté, že Chanovice Hry vyhrají. Jako rezervní variantu máme úkol od našich fanoučků, tím je umístění v první desítce.
 3. K pokračování dalšího kola je nutné, aby měla zájem většina účastnických obcí, jejich občané a jejich zastupitelstva. Myslíme si, že Hry budou pokračovat.

Odpovědi HRADIŠTĚ:

 1. Ano, velice. Jistě něco originálního, ale Hradiště sotva předčí.
 2. Jestli přijedeme, tak jedině konečně vyhrát.
 3. Proč ne.

Odpovědi MLADÝ SMOLIVEC:

 1. Na hry se těšíme již od skončení předchozího ročníku. Z názvů jednotlivých disciplín je patrno, že by to mohla být poměrně slušná legrace.
 2. Každé umístění je svým způsobem vítězství. Za vítězství budeme považovat, když se u nás bude soutěžícím líbit a diváci se maximálně pobaví.
 3. Z her se stala během několika let docela slušná tradice na kterou se spousty lidí těší. Sejdou se lidé z různých obcí, kteří by se za normální situace nesešli a dohromady se příjemně pobaví, takže rozhodně pokračovat. Vždyť tradice by se měli dodržovat.

Odpovědi OSELCE:

 1. Na hry se velmi těšíme. Připravili jste určitě rachlostní soutěže, protože jste v těch nejlepší.
 2. Jako každoročně, jen starosta si přeje, aby to bylo lepší.
 3. Naše celé družstvo je samozřejmé pro pokračování, záleží na ostatních. Poznáváme blízké okolí.