Obec Mladý Smolivec

Oživení obecního rozhlasu 13. března 2021

V březnovém vydání Smoliveckých novin jste se mohli dozvědět, že se Obec Mladý Smolivec zapojila do projektu s názvem Oživení obecního rozhlasu

Oživení obecního rozhlasu. V našem případě projekt spočíval v uspořádání koncertu, který se skládal z příspěvků získaných od mladosmoliveckých talentů, přes obecní rozhlas. Premiéra koncertu byla naplánována na sobotu 13. března 2021, jako malá náplast za zrušenou akci Dámská jízda aneb oslava MDŽ trochu jinak.
Příspěvky od několika talentů dorazily a tak byl projekt úspěšně zrealizován. Za poskytnutí krásných příspěvků moc děkujeme všem našim talentům. Konkrétně se na tvorbě koncertu podíleli Jan Spour nejmladší, Adéla Konvářová, Karolína Kyselová, Pavel Šmíd, Filip Konvář a Rudolf Svoboda. Všichni si určitě za svou ochotu zaslouží drobnou odměnu.
Věříme, že se Vám koncert líbil a že jste si tak zpříjemnili větrné sobotní odpoledne. Pokud jste náš koncert v sobotu neslyšeli, nezoufejte, záznam z koncertu jsme umístili na internet, takže si ho můžete pustit zpětně. Stačí, když do vyhledávače serveru YouTube zadáte heslo Oživení obecního rozhlasu Mladý Smolivec.
Přejeme příjemný poslech a doufáme, že se brzy všichni dočkáme také koncertů naživo!

Autor článku: Alena Kovaříková